Booking

Tuesday 23 Jun - 2020

Wednesday 24 Jun - 2020
  • 09:30 - Kosterhavet mellan kobbar & skär

  • Duration: 6 h 50 min
    Price from: 195,00 SEK

Thursday 25 Jun - 2020

Friday 26 Jun - 2020
  • 09:30 - Kosterhavet mellan kobbar & skär

  • Duration: 6 h 50 min
    Price from: 195,00 SEK

Tuesday 30 Jun - 2020

  • 16:50 - Trålning i Kosterhavet-Hållbart fiske

  • Duration: 4 h
    Price from: 655,00 SEK

Wednesday 1 Jul - 2020
  • 09:30 - Kosterhavet mellan kobbar & skär

  • Duration: 6 h 50 min
    Price from: 195,00 SEK

  • 19:00 - Sagan om Strömstad

  • Duration: 4 h
    Price from: 455,00 SEK
    Just 8 seats available

Thursday 2 Jul - 2020

  • 17:30 - Smuggeltur i Skärgården®

  • Duration: 4 h
    Price from: 425,00 SEK
    Book now

    Smuggelturen tar dej en tur runt klassiska och historiska platser


Friday 3 Jul - 2020
  • 09:30 - Kosterhavet mellan kobbar & skär

  • Duration: 6 h 50 min
    Price from: 195,00 SEK

Saturday 4 Jul - 2020

Tuesday 7 Jul - 2020

  • 16:50 - Trålning i Kosterhavet-Hållbart fiske

  • Duration: 4 h
    Price from: 655,00 SEK

Wednesday 8 Jul - 2020
  • 09:30 - Kosterhavet mellan kobbar & skär

  • Duration: 6 h 50 min
    Price from: 195,00 SEK


Thursday 9 Jul - 2020

  • 17:30 - Smuggeltur i Skärgården®

  • Duration: 4 h
    Price from: 425,00 SEK
    Book now

    Smuggelturen tar dej en tur runt klassiska och historiska platser


Friday 10 Jul - 2020
  • 09:30 - Kosterhavet mellan kobbar & skär

  • Duration: 6 h 50 min
    Price from: 195,00 SEK

Saturday 11 Jul - 2020